Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Prasátko si chce už hrát, nebaví ho sedět doma, proto pro vás vymyslelo hru. Každou středu se vám schová na jiné místo ve městě a schválně, kde ho najdete.

Jak hra probíhá:

Nová etapa hry začíná každý týden ve středu a je platná do následujícího úterý.

Pracovní list a podrobnosti ke hře si můžete stáhnout a vytisknout doma z webových stránek SVČ nebo osobně vyzvednout v SVČ na ulici Okružní 10. Na bočních dveřích SVČ (od horolezecké stěny). Na stejném místě je umístěna i poštovní schránka s odměnami, heslo k ní zjistíte během hry. 

 Jako motivaci můžete dětem před hrou pustit daný díl.

Cena: 15 Kč za dítě (vhodíte po hře do schránky s odměnami)


Pohádky pro prasátko - broučci ( 5.5. - 11.5. 2021)

Ahoj děti!
Dnešní sen bude o tom, jak broučci radili medvídkovi, který se chtěl naučit létat.
Půjdeme se podívat za broučky, poznat je, zjistit jak to u nich chodí, čím je každý z nich zvláštní a jedinečný, stejně jako vy děti. Každý z vás je jediný svého druhu a jste úžasní! Procházka bude začínat v lipovo-javorové aleji mezi Janovicemi a Novým polem (viz mapa). Parkujte na parkovišti u janovického zámku v okolí aleje projíždí těžká technika. Po červenobílých ocáscích půjdete hledat broučky. U každé cedulky s informacemi bude uschován zhruba deseti centimetrový brouček, kterého musíte najít.

Broučci budou ukryti na stromech, v pařezech, pod kameny....
Dobře tedy hledejte, pokud nenajdete nevadí, třeba se vám to podaří někdy příště. Možná během procházky spatříte živého broučka.
Informace na cedulkách si dobře přečtěte a do křížovky v úkolových listech zapisujte správné odpovědi. Ty potřebujete k správnému vyluštění křížovky, ve které je ukryto heslo ke schránce.

Krásně si procházku užijte a dobře koukejte, třeba spatříte nejen broučky, ale i jiná zvířátka, rostliny...

Váš medvídek a prasátko.

Pracovní list

Mapa


V případě nejasností kontaktujte: Kateřina Fryblíková: 739 514 299, Jakub Vala: 737 751 283