Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Letošní závod Rýmařovský Gibon byl pořádán opět netradičně. Kvůli dodržení vládního nařízení a proticovidového opatření, nebyly závody v jeden den, ale pouze po malých skupinách či jednotlivcích. 

Třetí ročník běhu do vrchu "Běh na Čerťák"
2.10.2021

Další závodní zastávka se uskutečnila v Lipníku nad Bečvou na tradičním Vánoční poháru.

V rámci projektu „Žijeme sportem“ spolufinancovaného z Fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd v rámci OP Přeshraniční spolupráce Česká republika - Polsko Interreg V-A se uskutečnila už dvě společná setkání seniorů z Rýmařova a z Ozimku.

Česko polský projekt " Přežití v přírodě"
18.-19.9.2021

Jako každý rok se 26.12. konají ve Staré Vsi běžecké závody „Šěpánská desítka“ Po loňském roce, kdy byly závody uspořádány „online“ a každý závodník si trať mohl proběhnout kdy chtěl, se letos mohly závody uskutečnit klasickým způsobem.

Nejmladší lezci si vyzkoušeli mobilní lanové centrum a starší ferratu v Ludvíkově

Prasátko si chce už hrát, nebaví ho sedět doma, proto pro vás vymyslelo hru. Každou středu se schovalo na jiné místo ve městě a za splnění úkolů pro vás mělo připravené odměny 

V rámci projektu „Žijeme sportem“ spolufinancovaného z Fondu mikroprojektů Euroregionu Praděd v rámci OP Přeshraniční spolupráce Česká republika - Polsko Interreg V-A se uskutečnila setkání studentů z Rýmařova a z Ozimku.


12. 6. přilákalo krásné počasí na kolobežkové závody do Staré Vsi více než 50 závodníků.
Pro účastníky byly připraveny dva okruhy. Jeden 320m a druhý 500m, který nejstarší kategorie absolvovali 6x..