Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.


Výsledky 2023

Závod je součástí Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje

Pořadatel: AK Běžci z Rya Rýmařov , z.s.

Místo závodu: Stará Ves ski areál Severka (naproti bývalého penzionu Anenská huť)

Datum závodu: neděle 8. října 2023 start v 11.00h – hromadný start všechny kategorie

Prezentace: v penzionu Severka skiareálu

Kategorie: Muži A,B,C,D,E a Ženy F,G,H s délkou tratě 13,6 km
muži A do 39 let,
muži B 40 –49 let
muži C 50 –59 let ,
muži D 60 –69 let
muži E 70 let a více
ženy F do 39 let ženy
ženy G 40 –49 let
ženy H 50 let a více

Podmínky účasti: závody probíhají podle pravidel ČAS. Za zdravotní stav odpovídá účastník

Startovné: 150 Kč při přihlášení online do pátku 6.10., na místě 200 Kč

Přihlášky: do pátku 6. 10. 2023 do 12.00h na www.svcrymarov.cz

Popis trati: trasa závodu je vedena pouze po turisticky značených cestách – směr na Alfrédku po zelené turistické značce kolem Škaredé jedle až na Alfrédku a dolu po poštovní – červené turistické trase zpět na Anenskou huť

Ceny: věcné pro první tři v každé kategorii

Občerstvení: pivo, nealko, káva, čaj

Výsledky: vyhlášení výsledků proběhne ve SKI areálu Severka po doběhnutí všech závodníků

Kontakt: Karel Stržínek , Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., tel.: 724 954 380

Předregistrace online byla ukončena. 

Výsledky 2023

jméno příjmení oddíl kategorie čas kat. celk.
Martin Borák TJ Šumperk A 00:51:54 1 1
Zdeněk Krejčí TJ Liga 100 Olomouc A 00:57:20 2 3
Jakub Vašut TJ Liga 100 Olomouc A 00:59:57 3 6
Tomáš Krejčí TJ Liga 100 Olomouc A 01:08:28 4 18
Martin Konečný Rýmařov A 01:33:48 5 36
Lukáš Koudelka AK Drnovice B 00:57:18 1 2
Martin Skřivánek AK Drnovice B 00:57:45 2 4
Martin Frydrych Atletika Alojzov B 01:02:03 3 7
František Horna Atletika Alojzov B 01:02:52 4 8
Petr Pospíšil TJ Jakl Karvina B 01:04:30 5 12
Břetislav Bednář Běžci z Rya B 01:05:50 6 13
Petr Jadrný TJ Liga 100 Olomouc B 01:05:58 7 14
Martin Lorenc TJ Liga 100 Olomouc B 01:06:05 8 15
Adam Fritscher TJ Liga 100 Olomouc B 01:06:42 9 16
Zdeněk Kolmaš TJ Liga 100 Olomouc B 01:09:30 10 19
Petr Vymazal Olomouc B 01:17:14 11 24
Petr Janků TJ Liga 100 Olomouc B 01:17:44 12 25
Tomáš Kašpárek PIVI team C 00:59:18 1 5
Marek Štěpán TJ Sokol Týn nad Bečvou C 01:03:20 2 9
Petr Matějík Cycloracing team C 01:03:26 3 10
Tomáš Sedláček Běháme Třebovou C 01:04:13 4 11
Oldřich Adamék TJ Liga 100 Olomouc C 01:11:47 5 20
Jiří Jaroš Běžci z Rya C 01:20:10 6 29
Ivo Soviš Běžci z Rya C 01:23:08 7 32
Karel Stržínek Běžci z Rya C 01:30:08 8 34
Zdeněk Smutný AK Drnovice D 01:12:16 1 22
Jiří Štencel Fulnek D 01:18:39 2 26
Tomáš Písek Liga 100 Olomouc D 01:25:45 3 33
Vlastimil Dedek BK Olbramice E 01:31:36 1 35
Jaromír Vaněk TJ Liga 100 Olomouc E 01:46:25 2 37
Jana Václavková TJ Liga 100 Olomouc F 01:07:02 1 17
Lucie Dopitová Přáslavice F 01:19:55 2 28
Lucie Kolmašová TJ Liga 100 Olomouc G 01:12:15 1 21
Irena Ambrožová Klub biatlonu Břidičná G 01:14:37 2 23
Silvie Novotná Přerov G 01:19:16 3 27
Iva Vodičková TTC Olomouc G 02:02:06 4 38
Marie Hynštová AK Drnovice H 01:20:47 1 30
Lída Písková Liga 100 Olomouc H 01:21:59 2 31