Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

Loading Theme Customizer. Please wait...

Jako každý rok se 26.12. konají ve Staré Vsi běžecké závody „Šěpánská desítka“ Po loňském roce, kdy byly závody uspořádány „online“ a každý závodník si trať mohl proběhnout kdy chtěl, se letos mohly závody uskutečnit klasickým způsobem.

Počasí bylo výborné, i když trať ve vyšších partiích byla namrzlá a kluzká. Pro dětské kategorie byly připraveny okruhy kolem kulturního domu. Kategorie 11 let a starší již startovali hromadně a vydaly se směr Anenská Huť. Běžci starší osmnácti let se otočili až u restaurace Zastávka a absolvovali trať dlouhou 8,6 km.

Nejrychlejší na nejdelší trati byl rýmařovský lyžař Václav Sedláček, v kategorii B: Marek Lubrich, C: Miroslav Fistr, E: L. Vikartovská, F: I. Ambrožová, dorostenci: T. Küschmer, dorostenky: M. Hloušková, nejm. žačky: K. Sedláčková, st. žačky: T. Rončáková, žáci: J. Kabourek, žačky: K. Kováčiková, ženy 4,4 km: K. Sedláčková, benjamínci: V. Sedláček, benjamínky: H. Hrouzová, ml. žáci: J. Hrouza, ml. žačky: A. Fryblíková, nejml. žáci: R. Trlica.

Děkujeme všem partnerům a sponzorům, bez kterých by závody nebylo možno pořádat. Město Rýmařov, SVČ Rýmařov, Běžci z Rya, Fradico, Starp, Steelbak , Obec Stará Ves a další.